Předizolované systémy

Představujeme vám komplexní řešení pro distribuci vzduchu. Používáme nejmodernější technologii, abychom vám mohli zaručit tu nejvyšší kvalitu.

Nabízíme tyto předizolované potrubní systémy:

Předizolované systémy

P3 careplus

Potrubí pro čisté prostory – samočisticí

Izolované rozvody s nejvyššími nároky na hygienu. Předizolované potrubí disponující neadhezivním povrchem na vnitřní straně, který potrubí zabezpečuje proti usazování nečistot a bakterií. Je vhodné do prostorů s nejvyššími nároky na kvalitu vzduchu, jako například operační sály, čisté prostory, laboratoře.

P3 indoor

Potrubí pro interiéry

Ekonomické a úsporné řešení izolovaných rozvodů pro interiérové realizace. Jedná se o základní provedení předizolovaného potrubí s využitím v nákupních centrech, divadlech, sportovních zařízeních, letištích a dalších obdobných realizací ve vnitřních prostorech.

P3 resistant

Potrubí pro agresivní prostředí

Antikorozivní provedení izolovaných rozvodů v interiéru. Provedení resistant klade důraz na odolnost předizolovaného potrubí vůči agresivnímu ovzduší s korozitvornými látkami. Využití najde především v průmyslových prostorech, v bazénech s vysokou koncentrací chloru a obdobných realizacích.

P3 smart4

Potrubí pro nenáročné rozvody v interiéru

Komplexní řešení izolovaných nízkotlakých rozvodů pro méně náročné realizace. Největší předností tohoto systému je, že je lze zkompletovat až v místě realizace pouhým zasunutím podélného PVC bajonetu a připravit na montáž. Najde využití v nenáročných interiérních realizacích.

P3 smart8

Potrubí pro nenáročné rozvody – náhrada za kruhové

Osmihranné izolované rozvody pro nízkotlaké realizace. Smart8 stejně jako Smart4 lze kompletovat až v místě realizace, tím odpadá prostorová náročnost při přepravě. Užití najde především v místech, kde je kladen důraz na estetiku a zároveň kvalitu provedení.

Řekněte si o konzultaci zdarma