Služby

Výroba, logistika a školení. 

Od projektu po kompletní systém

Ať již potřebujete dodat panely, probrat možnosti, zhotovit potrubí či proškolit, ozvěte se nám, jsme tu pro vás. 

Úrovně spolupráce

1 | Projektová dokumentace

Vzniká na základě smlouvy O technické pomoci. Spolupráce při tvorbě nových projektů. Návrh použití vhodných druhů materiálů (panelů). Pomoc s přípravou jednoduché dílenské dokumentace včetně kalkulace plochy potrubí a spotřeby materiálu pro výrobu nebo do výkazu výměr.

2 | Panely (materiál)

Vzniká na základě smlouvy O obchodním zastoupení a při prodeji materiálu pro ruční výrobu předizolovaného potrubí. Dodávka potřebného množství pro výrobu je po celém balení.

3 | Profrézované panely

Spolupráce, kdy je dodávka materiálu na míru podle předem zpracované dílenské dokumentace. Panely jsou rozfrézovany na jednotlivé kusy a příruby připravené (nařezané) v požadovaných délkách. Pro kompletaci potrubí svépomocí je nutné mít zaškolené pracovníky. Školení provádíme přímo v hale naší výroby. Po proškolení obdržíte certifikát. Spolupráce je vhodná i pro firmy s výrobou čtyřhranného potrubí z pozinkovaného plechu.

4 | Komplet potrubí

Nejčastější forma spolupráce s realizačními firmami nebo hlavními dodavateli stavby. Jedná se o ucelené zpracování dílenské dokumentace (kusovníku) dle projektu pro výrobu i s optimalizací spotřeby materiálu. Vyrobené potrubí je dodáváno kompletně včetně spojovacího materiálu. Pro montáž do interiéru je možné dodat i originální závěsné prvky.

Řekněte si o konzultaci zdarma